درباره ما

  1. خانه
  2. درباره ما

ایده شکل گیری ویرا وب

سعید مدرسی هستم، مدیرعامل شرکت مهام سگال ویرا ( آژانس خلاقیت ویرا وب ). براساس تجربه‌ای که در حوزه فروش و آی تی دارم و تحقیقاتی که در این حوزه داشتم، متوجه شدم یکی از مشکلاتی که این روزها برخی از مدیران عامل شرکت‌ها، مدیران اجرایی، مدیران و کارشناسان فروش و بازاریابی با آن دست و پنجه نرم می‌کنند “کمبود استفاده از ابزارهای الکترونیکی دنیای امروز” است و این مسئله باعث شده تا نتوانند آنطور که باید از این ابزارها درجهت توسعه حوزه کاری‌ خود بهره‌مند شوند.در هر دسته‌ای که باشید، مطمئناً یکی از اهدافتان برای راه اندازی کسب و کار، سوددهی است. کسب و کار شما اگر سودی برایتان نداشته باشد، بعد از مدتی از آن کار خسته خواهید شد. اکثر کارآفرینان دنیای امروز که نامشان جزو لیست ۱۰۰ ثروتمند جهان است، زمانی مانند شما بدون هیچ تجربه‌ای شروع کردند. آنها فرقی با شما ندارند، تنها تفاوت این افراد با کسانی که هم زمان با آنها شروع کردند و در نیمه راه اهدافشان را رها کردند، پافشاری در مسیر و کسب تجربه از آموخته‌های دیگران بود.

برآن شدیم تا با بالا بردن سطح دانش استفاده از ابزارهای الکترونیکی بتوانیم گامی در کاهش مشکلات پیش روی مدیران برداریم تا بتوانند به یک مجموعه اطلاعات جامع برای پیشبرد اهدافشان برسند.ما در شرکت مهام سگال ویرا (ویراوب) دور یکدیگر جمع‌ شده‌ایم تا تجاربی را که با فعالیت‌های مختلف اجرایی در شرکت‌های تولیدی، صنعتی و خدماتی کسب کرده‌ایم در اختیار شما قرار دهیم. تجارب ما به شما این قدرت را می‌دهد تا بتوانید با یک ایده خوب و تاثیرگذار کسب و کارتان را رونق ببخشید و یا کسب و کاری نو راه‌اندازی کنید.

درباره ما

اهداف ویراوب

حالا بعد از فعالیت‌های گسترده‌ای که من و سایر همکارانم در عرصه‌های مختلف اجرایی در شرکت‌های تولیدی، صنعتی و خدماتی داشته‌ایم، گرد هم جمع شده‌ایم تا تجربیات خود را در کنار مباحث علمی، برای پیشبرد بهتر اهداف به صنایع مختلف منتقل کنیم.

در آژانس خلاقیت ویراوب سعی داریم با بهره‌گیری از علومی همچون مدیریت، بازاریابی و برندینگ با تجربیاتی ارزشمند در تولیدات صنعتی و ارائه خدمات، تکنولوژی‌های مورد نیاز سازمانها را شناسایی کرده و از بین آنها بهترین گزینه را پیشنهاد دهیم. هدف ما از تعریف پروژه مشاوره، به معنی کار تئوری صرف نیست چون بیشترین ضربه را شرکت‌ها و سازمان‌ها از این نگرش خورده‌اند. ما به‌عنوان فاز ارزیابی و شناخت سازمان در نظر داریم تا با کالبد شکافی عمیق پی به اصلی ترین مسئله سازمان‌ها برده و بتوانیم آن را حل کنیم. بانک تجربه آژانس خلاقیت ویرا وب منبعی غنی از تجارب متخصصان حوزه تجارت الکترونیک، کسب و کار هوشند و وب کاوی است که در قالب پیاده‌سازی پروژه‌های متعدد در صنایع مختلف و سازمان‌ها بدست آمده است. بهتر دیدیم این تجارب را در قالب بخش ویژه‌ای به مدیرانی که می‌خواهند کسب و کار هوشمندانه و پررونق داشته باشند ارائه کنیم.

بهبود مستمر کیفیت و ارتقاء کارایی فعالیتها در شرکت ویرا وب

شرکت مهام سگال ویرا (ویرا وب) در راستای تحقق چشم انداز و شعـار اصلی خود با تمرکز بر دانش و تجربه تیم فنی خود و با تکیه بر مشتری مداری، پیشتازی در کیفیت و انعطاف پذیری بالا در استفاده از تکنولوژی‌های نوین، سعی دارد با استفاده از تیمی جوان و با انگیزه، گام‌های ترقی را به سرعت بپیماید و در این راه اصول و خط مشی ویژه ای را برای خود ترسیم کرده است. شرکت مهام سگال ویرا (ویراوب) به دنبال آن است تا در مسیر شکوفایی، بهبود مستمر کیفیت خدمات به مشتریان را از طریق بالا بردن سطح علمی و فنی تیم خود میسر و کارایی و اثر بخشی خدمات به مشتریان را با داشتن برنامه ای مدون محقق سازد.
ما در شرکت مهام سگال ویرا اصولی را برای خود درنظر گرفته‌ایم و بر آن پایبند هستیم. برخی از مهمترین این اصول عبارتند از:

  • ارتقاء مستمر سطح کیفی خدمات ارائه شده به مشتریان
  • افزایش توان فنی کارشناسان خود با ایجاد سلسه آموزشهای مدون درون سازمانی
  • افزایش سطح انگیزه کارکنان با استقرار سیستم رهبری در سازمان
  • ایجاد ارتباطی مبتنی بر ارزشهای انسانی با کارکنان و مشتریان
  • نوآوری و سودآوری خدمات
  • مطالعه و تحلیل مستمر و دوره ای نیازهای مشتریان و تدوین برنامه های آتی سازمان
  • تدوین برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت شرکت براساس مطالعات بازار و نگاه مشتری محور

مدیریت ارشد و کلیه کارمندان، خود را متعهد می‌دانند که در راستای رسیدن به اهداف فوق الذکر نهایت تلاش‌شان را کرده و با راهبری خلاق و ایجاد سیاست های انگیزشی در منابع انسانی زمینه ساز دستیابی به این اهداف و بهبود مستمر گردند

درباره ما

برخی از نمونه کارهای ویرا وب

فروشگاه اینترنتی آفتابگردون
سایت مجموعه اریکه ایرانیان
سایت شورای نمایندگان ولی فقیه
سایت بیمارستان فرمانیه
سایت شرکت قربانی وایر
سایت شرکت معمارباکس
فروشگاه اینترنتی بست سورس
سایت شخص مهندس صالحی
سایت شرکت سامان قالب
سامانه رایزن مجازی وزارت فرهنگ
سایت شرکت کاشی کویر
سایت بیمارستان فرمانیه
سامانه آموزش مجازی شورای نمایندگان ولی فقیه
سایت شخصی مهندس رضایی نژاد
سایت شرکت آسمان سوی پارسیان
سامانه خانواده درسا
سایت شخصی خانم نوروزیان
سایت شخص استاد کاظم زاده
سایت شرکت نیلپر
نشریه اینترنتی نیک بد
سایت شخصی آقای صارمی
سایت شرکت گل زرشک
سایت شرکت گروه دز
سایت شخص مهندس مدرسی
سایت شرکت رامک خودرو
فروشگاه اینترنتی صدا بازار
سایت باشگاه ورزشی انوش
سایت شرکت آذین صبا
سایت دکتر صالحی
سامانه نشریه حبل المتین
سایت انتشارات خامنه
سایت مدرسه شکوفه های قرآن
سایت کلینیک سایا
سایت پرشین اپتیس
سایت فرنجه
سامانه قیمت آنلاین
فروشگاه اینترنتی تینوبای
فروشگاه اینترنتی یوروپن
سایت مرکز بهداشت جنوب تهران
سامانه جشنواره جهانی اربعین
سایت مهدکودک باغ زندگی
سایت شرکت غدیر نتورک
فروشگاه اینترنتی هندی مد
فروشگاه اینترنتی پلازا دیجیتال
سایت کلینیک لاغری رویال
سایت شرکت سیستم افزار
سایت کودک موفق
سایت موسسه برتری شو
سایت شرکت کارنیکا پلاست
سایت اینترنتی ضایعات
فروشگاه اینترنتی ۲۰۲
خبرگزاری رشت پرس
فهرست